Brigáda na výstavbu cesty

logo_1

Jak jsme již informovali, získala OS Kostelík grant Nadace VIA na výstavbu cesty. Grant je poskytnut z prostředků ČSOB a proto při každém článku nebo zprávě o tomto našem projektu budeme dále uvádět vždy jak logo Nadace VIA tak i logo ČSOB.

Abychom splnili cíl grantu, musíme na místě na vyhlídce nad řekou postavit cestu a vystavět odpočinkové místo. Proto vás zveme všechny na brigádu v neděli poslední víkend v červnu 27.6. od 9:00 na společnou práci na přípravě cesty. Na akci  dokončíme vyklučení zbytků křoví, aby mohl na místo přijet malý bagr, který upraví terén pro potřeby stavby přístřešku.csob_cmyk1

Proto žádáme všechny o pomoc! Vemte s sebou křovinořez, krumpáč, hrábě, rukavice a pevné boty a dlouhé kalhoty a budeme likvidovat maliní, ostružiní, zbytky křoví a připravíme místo pro odpočinkové místo. Také můžeme vypsat neoficiální soutež o nápad na tvar a formu lavice a stolu, střechy. Převažující materiál bude asi dřevo, ale jak to uděláme, bude na  nás. Takže  všechny nápady se přijímají.