Plány na léto

Uprostřed téměř sibiřské zimy se spoustou sněhu jsme se sešli v Kosteliku, abychom domluvili aktivity OS Kostelík na léto 2010. Pokud se naplní všechny plány, tak v Kostelíku bude v létě veselo.

První velkou akcí jsou čarodějnice. Týden předem připravíme ohniště a dříví, takže pokud budete v Kostelíku uvítáme každou pomocnou ruku  o víkendu 24.4. – 25. 4. Tedy pokud do té doby sleze sníh 🙂

V pátek 30. 4. bude slavnostní čarodějnický rej na Vrškách .

O prázdninách první a největší akce bude Skotsko v Kostelíku a to v sobotu 17.7. odpoledne a večer. Tentokrát by měly hrát již dvě skupiny a akce doplníme o malé skotské hry.

V sobotu 31.7.  uspořádáme další Řemesla na návsi.

Také jsme se domluvili, že o víkendech 10.7. a také 7.8. připravíme  pro zájemce cyklovýlet do okolí, takže kdo má chuť s Petrem a případně se mnou vyrazit třeba k panu Čechovi do mlýna pod  Šlovicemi, na Skryjská jezírka, na zříceninu Žebřík nebo kamkoliv jinam, dejte vědět. Plány se budou tvořit až podle účastníků.

Uvažujeme o kursu Nordic Walking. To je chůze s hůlkami a prý je to věda chodit správně. Zajímal by vás takový krátký odpolední kurs? Můžete hlasovat v anketě na webu.

V průběhu jara a léta chceme vybudovat kompostárnu nad Modřejovickýcm potokem a snad, pokud budeme mít i finance, i posezení na vyhlídce nad řekou, kde jsme loni klučili křoví.

Plány jsou také v kalendáři, takže, když si kliknete, uvidíte co se bude dít.

Zapište si prosím tyto plány do diářů.